Nasza strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityka prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies we właściwościach Twojej przeglądarki.


Zostań Partnerem CarSpot

Idea CarSpot łączy klientów indywidualnych, instytucjonalnych oraz wypożyczalnie z całej Polski. Jesteś właścicielem wypożyczalni lub pragniesz zainwestować i rozwinąć biznes wynajmu samochodów? Dołącz do innowacyjnego w Polsce systemu partnerskiego! Nasz pomysł na współpracę obejmuje działania pod wspólną, silną marką, zarówno w ramach obsługi klienta, zarządzania wizerunkiem, jak i wsparcie w rozwoju zaplecza. Znamy potrzeby klientów i potrafimy sprostać ich oczekiwaniom!

Przekonaj się, co zyskujesz jako CarSpot Partner:

 • Wzrost liczby wynajmów
  Silna i rozpoznawalna marka o spójnych działaniach prokonsumenckich pozwoli Ci dotrzeć do szerszego grona klientów, zwiększyć zasięg i dochody.
 • Wspólne działania reklamowo-wizerunkowe
  Stale współpracujemy z najbardziej profesjonalnymi i kreatywnymi specjalistami rynku reklamy i kreowania wizerunku. Nieszablonowe formy reklamy, kampanie promocyjne, działania w Internecie i mediach społecznościowych – to tylko niektóre działania, które wspierają wizerunek marki CarSpot i budują jej zasięg, przekładając się na zaufanie klientów.
 • Rezerwację online
  Prosty i przejrzysty moduł internetowy pozwoli klientowi dokonać pełnej rezerwacji w kilku łatwych krokach. Na wszystkich etapach towarzyszyć mu będzie specjalny avatar (wirtualny doradca), rozwiewający wątpliwości i służący radą w dowolnej chwili.
 • Nowoczesną aplikację do obsługi zamówień Aplikacja mobilna ułatwi codzienną pracę i skróci czas niezbędny na przyjęcie i obsłużenie zamówienia. Szybko zeskanuje dane z dowodu osobistego i automatycznie uzupełni nimi umowę, pozwoli sprawnie zgłaszać szkodę i wiele innych – jej możliwości mogą też zwiększać się zgodnie z Twoimi propozycjami.
 • Moduł zarządzania komunikacją z klientem
  Autorski system pozwoli Ci przypisywać rabaty najlepszym klientom, stworzyć czarną listę tych, których należy unikać, a także wymieniać się informacjami z innymi Partnerami. Pozwól klientowi zostać z Tobą na dłużej!
 • Współpracę z Partnerami Branżowymi CarSpot
  Działamy wspólnie z warsztatami, ubezpieczalniami, myjniami i innymi placówkami wspierającymi dążenie do zapewnienia Klientom najlepszych warunków i jakości. Partnerzy CarSpot otrzymują w takich miejscach preferencyjne warunki, przygotowane specjalnie dla naszej marki!
 • Rozwój i skok do przodu Pozwól swojemu biznesowi rozkwitnąć w ramach jednej z pierwszych w Polsce sieci partnerskich wynajmu pojazdów!

Skontaktuj się z nami i wspólnie stwórzmy sieć wypożyczalni, która tworzy nowe polskie standardy wynajmu aut!