Nasza strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityka prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies we właściwościach Twojej przeglądarki.

O nas


Poznaj ideę CarSpot.

Dajemy Ci niezależność

W dzisiejszej rzeczywistości swoje miejsce odnajdują konsumenci i przedsiębiorcy, którzy potrafią ciąć stałe koszty, unikać sztucznych ograniczeń i wybierać rozwiązania zapewniające im jak największą swobodę. Z myślą o takich osobach stworzyliśmy CarSpot – pierwszą na świecie platformę wykorzystującą nowe technologie w celu szybkiego i pewnego udostępniania samochodów klientom indywidualnym oraz firmom.

Nowoczesny styl życia

Wierzymy, że człowiek XXI wieku chce przede wszystkim korzystać, nie posiadać. W czasach rosnącej mobilności, dynamiki i chęci adaptacji do nowości, związywanie się wieloletnimi, nieelastycznymi umowami czy kredytami staje się nieracjonalne. Alternatywą staje się przemyślany wynajem samochodu: korzystanie z niego wtedy, kiedy potrzebujesz, bez kosztów utrzymania na co dzień czy w razie awarii. CarSpot to swoboda i nieskrępowanie, pomijanie rzeczy nieistotnych i wyciąganie z życia tego, co jest naprawdę istotne.

Z nami zmierzaj, gdzie tylko chcesz

Zwinne auto do codziennej jazdy miejskiej czy SUV na wakacyjny wyjazd z rodziną lub przyjaciółmi? Coś „ekstra” na długi weekend? A może auto dla pracownika? W CarSpot dobierasz samochód do swoich potrzeb, nie odwrotnie. Naszych użytkowników wspieramy przez cały czas – zarówno przy codziennym miejskim użytkowaniu, jak i w dłuższej podróży. Wspólnie dążmy do celu, który sobie wyznaczyłeś!

Przedsiębiorczość w każdym calu

Szukasz nowoczesnych rozwiązań dla swojego przedsiębiorstwa? Niezależnie od tego czy starasz się ograniczyć wydatki, polepszyć wizerunek firmy, czy uprościć zarządzanie flotą – CarSpot ma dla Ciebie gotową propozycję. A może uważasz, że potrzeby Twojej firmy przekraczają standardową ofertę? Skontaktuj się z nami i porozmawiajmy o nich – uwielbiamy nowe wyzwania!