Nasza strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityka prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies we właściwościach Twojej przeglądarki.

Partnerska współpraca z Coridon - Cars z Poznania

Właśnie nawiązaliśmy partnerską współpracę z Coridon - Cars z Poznania. Ta innowacyjna i dynamicznie rozwijająca się firma ma również swoje oddziały w następujących miastach: Wrocław, Łódź i Olsztyn.

Firma oferuje wypożyczenie samochodów osobowych. Działalność wypożyczalni skoncentrowana jest na obszarze centralnym i północno- wschodnim obszarze Polski. Jej oferta dostępna jest także na terenie Dolnego Śląska. Nasz nowy partner biznesowy zajmuje się kompleksowym wynajmem samochodów dla klientów biznesowych, a także dla osób prywatnych. We flocie firmy znajdują się takie marki samochodów, jak: Skoda, Ford, Fiat, Toyota, Opel, i Renault.

Celem Coridon - Cars jest ciągły rozwój i poszerzanie swoich horyzontów myślowych.

Misją tej profesjonalnej wypożyczalni aut jest wychodzenie naprzeciw oczekiwaniom klientów i proponowanie najlepszych z możliwych rozwiązań. W związku z tym gwarantują oni kompleksową obsługę, szeroki wybór nowych samochodów, systematyczne uzupełnianie floty pojazdów. Świadczone przez nich usługi obejmują także podstawienie i odbiór samochodu.

Wynajem aut odbywa się na krótko, średnio i długoterminowy okres czasu. Największymi atutami Coridon - Cars są z pewnością doświadczona i fachowa kadra pracowników, atrakcyjne promocje i rabaty, jak również pewność stałych cen, które optymalizują koszty wynajmu samochodów.

Filozofia Coridon - Cars opiera się na trzech filarach: bezpieczeństwo, wygoda oraz innowacyjne rozwiązania.

Podobne posty

Z rodziną najlepiej wychodzi się w samochodzie

Pięcioosobowa rodzina w maluchu – tak jeszcze 20 lat temu wyglądała wakacyjna rzeczywistość wielu z nas. Obecnie trudno byłoby nam wyobrazić sobie zapakowanie trójki dzieci, bagaży i siebie samych do takiego auta. Na szczęście, nie musimy sobie tego wyobrażać, ponieważ auta rodzinne to jeden z najszybciej rozwijających się segmentów motoryzacji.

Wynajem samochodów jako alternatywa dla zmieniającego się stylu życia!

Wynajem samochodów do niedawna był tylko migawką z zagranicznych filmów. Jeszcze nie tak dawno posiadanie było wyznacznikiem statusu oraz wysokich standardów życia. Coraz częściej samo posiadanie nie jest już uznawane za coś wartego uwagi – o byciu „kimś” świadczy obecnie zdolność przystosowywania się do każdej sytuacji, mobilność oraz dynamiczne dążenie do swoich celów. Coraz więcej ludzi podróżuje, zmienia miejsca zamieszkania i pracy oraz buduje swoje życie w oparciu o nowe standardy nowoczesności.

comments powered by Disqus

Pomoc


Jesteśmy dla Ciebie


Jeśli masz jakieś pytania, chciałbyś się czegoś dowiedzieć albo o czymś przeczytać pisz do nas!