Nasza strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityka prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies we właściwościach Twojej przeglądarki.

MKPUNKT - nowy partner Carspot.pl

Rozpoczynamy cykl artykułów, który ma na celu przybliżenie wszystkim klientom Carspot.pl partnerów, z którymi współpracujemy na co dzień.

Jednym z nich jest MKPUNKT, czyli auto serwis z siedzibą przy ulicy Romana Maya 1, który działa na poznańskim rynku już od dwunastu lat. Przez ten czas zdobył sobie rzeszę zadowolonych klientów, zapewniając wszystkim najwyższą jakość oferowanych działań. Ich działalność obejmuje takie usługi jak: stacja kontroli pojazdów, mechanika pojazdowa, wulkanizacja wraz z prostowaniem felg, a także pomoc drogowa dostępna całodobowo przez siedem dni w tygodniu.

Każdy właściciel samochodu doskonale wie, że coroczna kontrola pojazdu jest czymś na stałe wpisanym w motoryzacyjny kalendarz. MKPUNKT umożliwia swoim klientom telefoniczną rezerwację dogodnego dla nich terminu, a dzięki długim godzinom otwarcia punktu, daje szansę na skorzystanie z usługi nawet najbardziej zapracowanym kierowcom w odpowiednim dla nich czasie.

Z kolei otwarcie sezonu wiosennego czy zimowego, każdemu kierowcy kojarzy się z długimi kolejkami do punktu wymiany opon. MKPUNKT stając się naszym partnerem wyszedł naprzeciw oczekiwaniom klientów Carspot.pl i zadbał o to, aby maksymalnie skrócić czas ich oczekiwania na co sezonową wymianę ogumienia. Każdy nasz klient, który zgłosi się do MKPUNKT ze specjalnym kodem, zostanie obsłużony poza kolejnością, a także otrzyma zwrot wydatków na konto w wysokości 5% od wydanej kwoty. Ta inicjatywa wynika przede wszystkim z potrzeby przekazania klientom naszych głównych wartości jakimi są: wysoka jakość obsługi oraz szybki czas jej realizacji.

Jak wiadomo, żaden z samochodów poruszających się po naszych drogach nie jest bezawaryjny. Każdy kierowca, którego spotka nieszczęście i auto ulegnie poważnej awarii, która uniemożliwi dalszą podróż, nie jest zdany tylko na siebie. MKPUNKT posiada także wyspecjalizowaną pomoc drogową, która pomaga kierowcom o każdej porze dnia i nocy uruchomić samochód na miejscu awarii lub w skrajnych przypadkach przetransportować uszkodzony pojazd do serwisu naprawczego, gdzie zostaje przekazany w ręce specjalistów.

Dobierając swoich partnerów, Carspot.pl kieruje się przede wszystkim wysokim poziomem oferowanych przez nich usług oraz profesjonalną obsługą klienta. Tak jest również w przypadku MKPUNKT, który w swojej bogatej ofercie posiada także wysokiej klasy serwis naprawczy. Dzięki wykwalifikowanej kadrze, wieloletniemu doświadczeniu, a także najnowszym urządzeniom diagnostycznym jest w stanie zdiagnozować i usunąć wszelkie pojawiające się poważne awarie czy drobne usterki.

Warto pamiętać, że jeżeli naprawa samochodu trwa kilka dni, to w Carspot.pl na ten czas można wynająć pojazd, który spełni wszelkie oczekiwania, a przede wszystkim pozwoli na realizację wcześniej zaplanowanych zadań bez potrzeby rezygnowania z czegokolwiek.

Podobne posty

Przedsiębiorco! Podążaj do celu razem z CarSpot!

Wynajęty samochód to okazja do tego by przemieścić się z punktu A do punktu B. Ale w szerszej perspektywie to także możliwość by docierać do miejsc, które nie znajdują się w materialnej przestrzeni – wszak cele mają wiele znaczeń. CarSpot to unikalna platforma wynajmu samochodów, która każdemu przedsiębiorcy pozwoli dotrzeć do zupełnie nowych przestrzeni w swojej działalności. Mobilność, elastyczność, możliwość dopasowania floty do swoich potrzeb to tylko niektóre zalety korzystania z oferty CarSpot.

Oszczędna jazda

W miarę jak mija moda na samochody z paliwożernymi silnikami-potworami, a na ulicach polskich miast pojawia się coraz więcej małych aut miejskich, eco-driving pojawia się na ustach wszystkich. Każdy chciałby, aby bak w samochodzie pozostawał pełny jak najdłużej, nie wszyscy jednak wiedzą, co robić, aby jeździć oszczędnie.

comments powered by Disqus

Pomoc


Jesteśmy dla Ciebie


Jeśli masz jakieś pytania, chciałbyś się czegoś dowiedzieć albo o czymś przeczytać pisz do nas!