Nasza strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityka prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies we właściwościach Twojej przeglądarki.

Jak duża jest flota CarSpot?

Wynajem samochodów to dziedzina, która wymaga dbałości o najmniejsze szczegóły. Niezwykle ważne jest zapewnienie odpowiedniej obsługi klienta oraz spełnianie współczesnych standardów pod względem jakości usług. Konieczne jest stworzenie doskonałej strategii oraz opracowanie rozwiązań logistycznych, które umożliwiają sprawne oraz dochodowe działanie firmy. Ale wypożyczalnia, która posiada jedynie dobry plan nic nie znaczy, jeżeli zabraknie w niej rzeczy najważniejszej – samochodów. Firma CarSpot orientuje się w tym bardzo dobrze i pochwalić może się flotą, której pozazdrościć może niejedna wypożyczalnia z zachodniej Europy.

Samochody to najważniejsza rzecz w tym biznesie – to one są przecież obiektem wynajmu oraz zainteresowania klientów. Dlatego właśnie CarSpot dba o to, by pojazdy udostępniane klientom cechowały się równie wysokim standardem, co poziom proponowanych usług. Ważny jest ich wygląd, sprawność techniczna oraz pełen pakiet ubezpieczeń – stanowi to przecież o prestiżu oraz zadowoleniu i bezpieczeństwie klientów. Niemniej jednak trudno oczekiwać, by wypożyczalnia z jednym pojazdem przynosiła duże zyski i mogła pochwalić się atrakcyjną ofertą.

Jakość jest ważna – niemniej liczebność też odgrywa tutaj bardzo ważną rolę. Flota CarSpot jest pod tym względem unikalna. Nie sposób jednoznacznie określić liczby aktualnie udostępnianych pojazdów, gdyż zwiększa się ona z miesiąca na miesiąc. Obecnie po szyldem firmy jeździ już ponad sześćset samochodów przeróżnego przeznaczenia i rozlicznych typów, ale liczba ta będzie wciąż wzrastać. Jest to ogromna pula pojazdów, ale tylko taka flota może sprostać wszelkim oczekiwaniom klientów. Niezależnie od tego czy samochód chce wypożyczyć prywatna osoba czy też duża firma, na parkingu zawsze znajdzie się dokładnie to czego w danej chwili oczekuje klient.

CarSpot oferuje swoim klientom przeróżne klasy samochodów – w zależności od potrzeb wynająć można np. mały samochód idealny do jazdy miejskiej, samochód kompaktowy dla rodziny, elegancki wóz na biznesowy wyjazd czy terenowe auto z napędem na obie osie. Dla bardziej wymagających klientów oferowane są także samochody dostawcze, vany i busy osobowe, a duże firmy mogą skorzystać z bogatej oferty pojazdów ciężarowych z zabudową kontenerową lub samobieżnych chłodni. Nie zapomniano o samochodach na specjalne okazje – również luksusowe limuzyny znajdują się w szerokim asortymencie gotowych do wynajęcia aut. Tak liczna flota jest jednym z powodów dla których CarSpot odnosi ogromne sukcesy – szeroka oferta pozwala klientom wybierać wśród różnych pojazdów i dobierać ich parametry do swoich potrzeb. To także sposób na to by klient mógł skorzystać z samochodu dokładnie wtedy gdy jest mu to niezbędne – bez oczekiwania na pojawienie się konkretnego modelu z powrotem na parkingu.

Rozmiar floty jest bardzo ważny także z racji prowadzenia działalności na terenie całej Polski. CarSpot oferuje swoje usługi w wielu miastach – aktualnie samochód wypożyczyć można w Bydgoszczy, Krakowie, Gdańsku, Katowicach, Łodzi, Wrocławiu, Kaliszu, Głogowie, Słubicach, Gorzowie Wielkopolskim, Zielonej Górze i Poznaniu. Duża liczba posiadanych pojazdów, to przede wszystkim elastyczność, na której w głównej mierze opiera się działalność CarSpot. To właśnie główna przyczyna, dla której liczebność pojazdów gotowych do wynajęcia jest równie ważna co ich atrakcyjność czy stan techniczny. Flota CarSpot jest duża, właśnie po to by sprostać wszystkim oczekiwaniom klientów i zadbać o ich zadowolenie, komfort oraz efektywne zarządzanie cennym czasem.

CarSpot nie przyjął za cel kompromisu stawiającego tylko na jakość lub jedynie liczebność. CarSpot znalazł optymalne rozwiązanie, które łączy w sobie szeroki wybór pojazdów z ich doskonałą prezencją, pełną sprawnością i gotowością do wykonywania swoich zadań. A to wcale nie ostatnie słowo i liczba pojazdów w ofercie wciąż wzrasta. Dlatego właśnie na pytanie: „jak duża jest flota CarSpot?” odpowiedź jest tylko jedna – Flota CarSpot jest coraz większa

Podobne posty

Partnerska współpraca z Coridon - Cars z Poznania

Właśnie nawiązaliśmy partnerską współpracę z Coridon - Cars z Poznania. Ta innowacyjna i dynamicznie rozwijająca się firma ma również swoje oddziały w następujących miastach: Wrocław, Łódź i Olsztyn.

Wynajem długoterminowy - rozwiązanie dla twojej firmy

Pokutuje przekonanie, że polscy przedsiębiorcy są osobami przywiązanymi do znanych rozwiązań i niechętni zmianom. Tymczasem, jak pokazują dane Polskiego Związku Wynajmu i Leasingu Pojazdów z trzeciego kwartału 2014 roku, coraz więcej firm porzuca tradycyjne formy leasingu samochodów służbowych na rzecz długoterminowego wynajmu. Skąd ta zmiana i co przedsiębiorcy zyskują na nowym rozwiązaniu?

comments powered by Disqus

Pomoc


Jesteśmy dla Ciebie


Jeśli masz jakieś pytania, chciałbyś się czegoś dowiedzieć albo o czymś przeczytać pisz do nas!