Nasza strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityka prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies we właściwościach Twojej przeglądarki.

GMC Rent nawiązał współpracę z Carspot.pl

Carspot.pl nawiązał współpracę partnerską z GMC Rent z Warszawy. Firma umożliwia jeszcze wynajem samochód w 5 innych lokalizacjach w Polsce.

GMC rent to wypożyczalnia, która powstała z pasji do motoryzacji. Dzięki zdobytemu wieloletniemu doświadczeniu w branży samochodowej ma możliwość zaoferować swoim klientom usługi na najwyższym poziomie.

Misją GMC Rent jest pełne zadowolenie klienta, które udaje się osiągnąć dzięki najwyższej jakości standardów obsługi, doświadczeniu w branży samochodowej swoich pracowników oraz najwyższej jakości i stanowi technicznemu oferowanych pojazdów.

GMC rent specjalizuje się w usługach wynajmu krótkoterminowego (1-30 dni),średnioterminowego (od 31 dni do 23 miesięcy) oraz długoterminowego (od 24 miesięcy do 60 miesięcy).

Flota GMC rent to obecnie blisko 100 samochodów osobowych, dostawczych i luksusowych, różnych marek. Auta eksploatowane są maksymalnie przez 24 miesiące, co daje klientom gwarancję niezawodności i komfortu jazdy.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rynku , oferta wypożyczalni jest stale uzupełniana o kolejne auta tak aby każdy znalazł coś dla siebie.

Podobne posty

Jakie korzyści daje Ci program partnerski Carspot?

Wypożyczalnie samochodowe wyrastają jak grzyby po deszczu i cieszą się coraz większym zainteresowaniem klientów indywidualnych oraz poważnych firm. Czy zatem jest to dobry pomysł by inwestować w tę branżę?

MKPUNKT - nowy partner Carspot.pl

MKPUNKT, czyli auto serwis z siedzibą przy ulicy Romana Maya 1, który działa na poznańskim rynku już od dwunastu lat. Przez ten czas zdobył sobie rzeszę zadowolonych klientów, zapewniając wszystkim najwyższą jakość oferowanych działań. Ich działalność obejmuje takie usługi jak: stacja kontroli pojazdów, mechanika pojazdowa, wulkanizacja wraz z prostowaniem felg, a także pomoc drogowa dostępna całodobowo przez siedem dni w tygodniu.

comments powered by Disqus

Pomoc


Jesteśmy dla Ciebie


Jeśli masz jakieś pytania, chciałbyś się czegoś dowiedzieć albo o czymś przeczytać pisz do nas!