Nasza strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityka prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies we właściwościach Twojej przeglądarki.

Bogońscy s.c partnerem Carspot.pl

Kolejnym partnerem współpracującym z Carspot.pl jest firma Bogońscy s.c. Siedziba serwisu znajduje się w dogodnej lokalizacji, w pobliżu jeziora Maltańskiego, przy ulicy Inflanckiej 10 w Poznaniu. Jest to firma rodzinna, obecna na poznańskim rynku od 1986 roku. Przez lata Bogońscy s.c. opracowali wysokie standardy indywidualnej obsługi każdego klienta, dzięki czemu udało im się zdobyć zaufanie wielu zadowolonych kierowców i sprawić, że ich liczba stale rośnie.

W swojej ofercie Bogońscy s.c. oprócz kompleksowej obsługi powypadkowej zapewniają także: blacharstwo, spawanie aluminium i żeliwa oraz zderzaków czy elementów plastikowych, lakiernictwo, mechanikę, elektrykę, wulkanizację czy naprawy związane z klimatyzacją samochodową. W serwisie naprawiają z powodzeniem samochody osobowe, a także dostawcze.

Rozwijana i wykonywana przez lata usługa lakiernictwa jest obecnie oferowana na najwyższym poziomie. Dzięki najnowszej technologii, jaką jest kabina bezpyłowa, w warsztacie można wykonać lub naprawić powłokę lakierniczą uzyskując profesjonalny efekt optyczny. Zdobyte doświadczenie oraz korzystanie z profesjonalnych produktów i najnowszej technologii sprawiają, że nie ma śladu nawet po największych uszkodzeniach. Serwis oferuje także szerokie usługi związane z blacharstwem – między innymi naprawy nadwozia, wykonywane na najwyższej jakości ramach pomiarowo-naprawczych. Korzystając z usług firmy Bogńscy s.c. można także dokonać naprawy zderzaków oraz innych elementów plastikowych, które dzięki precyzyjnemu spawaniu odzyskują dawny wygląd. W ofercie serwisu znajdziemy także wymianę rozrządów, naprawę zawieszeń, wymianę olejów i filtrów, naprawę układu hamulcowego czy skrzyń biegów. Serwis zapewnia także kompleksowe usługi z zakresu wulkanizacji – wymianę ogumienia, naprawę i renowację felg czy ich wyważanie. Do wszelkich napraw stosowane są wysokiej jakości elementy, które dają gwarancję funkcjonowania całego systemu z trwałością fabrycznego montażu.

Firma Bogońscy s.c. mając na uwadze dobro swoich klientów i zapewnia im auta zastępcze na czas przeprowadzanych napraw.

Warto podkreślić, że serwis jest również partnerem PZU S.A. jak autoryzowana sieć naprawcza. Dodatkowo jest także partnerem w zakresie likwidacji szkód Towarzystwa Ubezpieczeń i Reasekuracji Warta S.A.

Podobne posty

Jakie korzyści daje Ci program partnerski Carspot?

Wypożyczalnie samochodowe wyrastają jak grzyby po deszczu i cieszą się coraz większym zainteresowaniem klientów indywidualnych oraz poważnych firm. Czy zatem jest to dobry pomysł by inwestować w tę branżę?

Carspot.pl w Zgorzelcu!

​Carspot.pl wciąż poszerza swoją ofertę i nawiązuje współpracę z nowymi partnerami biznesowymi.

comments powered by Disqus

Pomoc


Jesteśmy dla Ciebie


Jeśli masz jakieś pytania, chciałbyś się czegoś dowiedzieć albo o czymś przeczytać pisz do nas!