Nasza strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityka prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies we właściwościach Twojej przeglądarki.

Aplikacja carspot.pl – mobilny pomocnik wypożyczalni samochodów i kierowców

Nowy trend sharing economy idealnie wpisuje się w branżę motoryzacyjną, obejmując swoim zasięgiem wynajmy krótko i długoterminowe, zapewniając klientom mobilność, oszczędzając ich środki oraz czas. Carspot.pl powstał z myślą o zaspokojeniu potrzeb każdego niezależnego klienta dając od ręki możliwość rezerwacji samochodu za pomocą strony www oraz aplikacji mobilnej.

Carspot.pl jako pierwsza polska wypożyczalnia, stworzyła aplikację mobilną dla klientów oraz partnerskich wypożyczalni samochodów. Dzięki aplikacji dla kierowców z łatwością można zlokalizować najbliższy oddział oraz sprawdzić dostępność interesującego nas modelu samochodu, a także jego najważniejsze parametry i wyposażenie. Aplikacja oprócz możliwości sprawdzenia ceny, daje także szansę jej negocjacji. Każdy użytkownik ma także możliwość dostępu do swojego profilu mogąc sprawdzić historię wszystkich swoich zamówień. Największą zaletą opisywanego oprogramowania jest niewątpliwie możliwość zgłoszenia szkody w czasie rzeczywistym – aplikacja pozwala na przesłanie zdjęć i opisu zaistniałej sytuacji bezpośrednio do partnera Carspot.pl.


Chcąc połączyć małe wypożyczalnie z całej Polski i umożliwić im realizację nieosiągalnych do tej pory celów, postanowiliśmy pokazać właścicielom potencjał ich firm. Wszystkim naszym partnerom zapewniamy takie możliwości jakie maja wielkie, zagraniczne sieci – przede wszystkim pomoc w łatwym dotarciu do klienta, wsparcie promocyjne i marketingowe, a także partnerstwo ze sprawdzonymi warsztatami i ubezpieczalniami. Dodatkowo partnerzy Carspot.pl otrzymują wsparcie przy negocjacjach z dealerami samochodowymi, dzięki czemu otrzymują bardziej atrakcyjne ceny na zakup nowych pojazdów do floty. Każdy partner Carspot.pl uzyskuje także dostęp do panelu obsługi klienta i wszystkich zamówień w wersji desktopowej oraz specjalnej dedykowanej partnerskiej aplikacji mobilnej, która ułatwia pracę w terenie. Aplikacja dla partnerów pozwala także na przegląd bazy wynajętych samochodów czy dostęp do zgłoszonych przez klientów szkód. Dzięki korzystaniu z systemu CRM partner z łatwością może przygotować i wydrukować umowy wynajmu oraz potrzebne protokoły zdawczo-odbiorcze. Partnerzy Carspot.pl korzystają także ze specjalnie generowanych kodów QR, dzięki którym mogą sprawdzić podstawowe parametry pojazdów.Wynajem samochodów to coraz częściej stosowana praktyka, dzięki której możemy pozwolić sobie na wygodny wyjazd na wakacje całą rodziną czy szybką i samodzielną przeprowadzkę. Klienci wypożyczają auta osobowe, a także dostawcze, od kilku dni do nawet kilkunastu miesięcy.

Projekt Carspot.pl jest efektem kilkuletniej pracy specjalistów różnych dziedzin. W tym momencie w skład sieci wchodzi 31 punktów w siedemnastu miastach w Polsce, jednak marka docelowo chce działać na terenie całego kraju.

Aplikacja dla klientów dostępna jest na systemy iOS oraz Android.

Zachęcamy też do zapoznania się z naszym artykułem opisującym kilka najprzydatniejszych aplikacji dla kierowców. Zobaczcie, jak dzięki nim możecie poprawić jakość jazdy!

Podobne posty

Mniej znaczy więcej, czyli słów kilka o downsizingu

Minimalizm to obecnie coraz popularniejsza droga życiowa. Im bardziej jesteśmy otoczeni przez stosy plastikowych przedmiotów, wystawy migających błyskotek i rzędy ogromnych ekranów, tym częściej uciekamy w surowe przestrzenie, gdzie pustka pozwala zapełnić się myślom. Wyzwoleni od posiadania rzeczy, możemy w końcu spojrzeć na wszystko z szerszej perspektywy. Mniej oznacza więcej – więcej możliwości, wyzwolonej energii, odczuwanej mocy.

Wypożyczanie samochodów za granicą

Zachodnia Europa znana jest ze swoich standardów i rozwiązań, które dla Polaków czasami bywają jeszcze nowościami. Różnice te na szczęście coraz bardziej się rozwiewają i faktycznie już znacznie pewniej można wypowiadać się o Europie zjednoczonej nie tylko przez otwarcie granic, ale także przez ekonomiczne czy gospodarcze ujednolicenie norm.

comments powered by Disqus

Pomoc


Jesteśmy dla Ciebie


Jeśli masz jakieś pytania, chciałbyś się czegoś dowiedzieć albo o czymś przeczytać pisz do nas!