Nasza strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityka prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies we właściwościach Twojej przeglądarki.

Co zrobić gdy masz plan, a nie masz know-how?

Chcesz otworzyć wypożyczalnię samochodów, ale nie wiesz, jak zabrać się za ten biznes? Jeśli potrzebujesz dobrego know-how to doskonałym rozwiązaniem będzie skorzystacie z opcji franczyzowej. Współpraca oparta o ten system obejmuje szereg funkcjonalności, które usprawnią działalność wypożyczalni samochodowej.

Franczyzodawca udostępnia narzędzia pracy w postaci samochodów oraz przekazuje do obsługi klientów z szerokiej sieci centralnie zawartych umów handlowych. Ponadto oferuje też bogate know-how oraz bieżące wsparcie w sprawach związanych z prowadzeniem oddziału wypożyczalni samochodów.

Z kolei lokalni przedsiębiorcy zyskują nowoczesne zaplecze technologiczne i możliwość ogólnopolskiej promocji działalności w ramach współpracy partnerskiej.

Współpraca na zasadzie franczyzy obejmuje:

- obsługę zleceń i kontaktów z klientami przez rozbudowany system CRP,

- zaawansowane funkcje kalendarza, automatyczne licytacje dla klientów biznesowych,

- możliwość przeniesienia realizacji zlecenia do innego partnera.

Dodatkowo, dzięki włączeniu w system internetowy marki, wypożyczalnie zwiększają swoje szansę na dotarcie z ofertą do konkretnego klienta na terenie całej Polski. W ramach franczyzy partnerzy otrzymują skuteczne pozycjonowanie, ogólnopolską promocję w sieci i mediach tradycyjnych, a także zwiększenie zasięgu oddziaływania i skali działania danej oferty.

Wypożyczalnie wchodzące w system franczyzowy mogą liczyć na profesjonalne szkolenia z zakresu obsługi narzędzi informatycznych, client-service oraz innych aspektów organizacyjnych. Ponadto mogą też korzystać z benefitów marketingowych: public, relations, działania reklamowe itd. Chodzi przede wszystkim o zminimalizowanie kosztów poprzez oferowanie lepszych warunków zakupu ubezpieczeń, serwisu bądź autodatalingu.

Oferta Carspot to samochody osobowe, busy, auta dostawcze, a także chłodnie i limuzyny. Nasi specjaliści mają bogate doświadczenie w zarządzaniu firmowymi samochodami i chętnie pomogą Ci dostosować procesy, profile kompetencyjne i politykę kosztową w ramach szkoleń. Sprawdź, jak wygląda współpraca z Carspot!

Podobne posty

Oszczędna jazda

W miarę jak mija moda na samochody z paliwożernymi silnikami-potworami, a na ulicach polskich miast pojawia się coraz więcej małych aut miejskich, eco-driving pojawia się na ustach wszystkich. Każdy chciałby, aby bak w samochodzie pozostawał pełny jak najdłużej, nie wszyscy jednak wiedzą, co robić, aby jeździć oszczędnie.

Chęć posiadania - czyli czy posiadanie auta określa status?

W dobie wolnego rynku status społeczny opiera się głównie na osiąganiu szeroko pojętego dobrobytu. Oczywiście wykształcenie, zawód i wykonywanie ważnych funkcji czy styl życia ma ogromne znaczenie dla sposobu postrzegania konkretnej osoby przez resztę społeczeństwa, ale równie ważne są posiadane wartości materialne. Przyjęło się powszechnie, że człowiek z dużym domem, wielkim telewizorem i drogim autem to osoba, której się powodzi. Czy jest to faktycznie obiektywny wyznacznik statusu?

comments powered by Disqus

Pomoc


Jesteśmy dla Ciebie


Jeśli masz jakieś pytania, chciałbyś się czegoś dowiedzieć albo o czymś przeczytać pisz do nas!